Už se vám někdy stalo, že jste někam přišli a necítili jste se dobře? Přesný důvod jste neznali. Pěkné, moderní prostředí, čisto, ale stejně vám zde něco vadilo. Něco, co jste nedokázali popsat. Místnost, ve které jste se nacházeli, možná nesplňovala principy Feng shui. Víte, co se pod tímto čínským názvem skrývá?

Seznamte se s Feng shui

Jedná se o tradiční čínské učení, které řeší člověka v jeho konkrétní životní situaci a snaží se mu pomoci. Feng shui usiluje především o to, aby daný prostor vyzařoval určitou harmonií a nerušeně jím mohla proudit energie zvaná čchi. Feng shui uplatníte doma, v práci, na zahradě nebo třeba v hotelu. Stejně jako my. Toto staré učení pracuje mimo jiné s 5 elementy, u kterých se snaží nastolit harmonii a využívá k tomu barvy, materiály, tvary, vůně i zvuky. O jaké elementy se jedná?

Voda – dřevo – oheň – země – kov

 

Vyberte si pokoj podle svého elementu

Jak jsme se k Feng shui dostali my? Celkem jednoduše. Řekli jsem si, že chceme našim hostům dávat více než jen obyčejné ubytování v centru Prahy. Chtěli jsme, aby si u nás každý výborně odpočinul a zároveň dosáhl potřebné harmonie na všech frontách – ve vztazích, v práci, ale také v oblasti celkového zdraví. Přemýšleli jsme, jak tohoto cíle dosáhnout a objevili lety ověřenou metodu Feng shui. Jednotlivé prvky jsme zakomponovali do celého hotelu a vy si teď můžete vybrat pokoj přesně podle svého elementu. A jak ho zjistíte? Napoví vám vaše datum narození. Pokud jste se například narodili v roce 1975 je vaším elementem oheň a my vám nabídneme tento typ pokoje:

Proč? Díky Feng shui víme, že se řadíte mezi aktivní a dynamické jedince a večer potřebujete doplnit energii a hýčkat unavené smysly. Konkrétně tento pokoj je také velmi oblíbený u zamilovaných párů. Probouzí touhu a vášeň.

Každý pokoj je tedy přesně přizpůsobený vaší nátuře a vždy zde najdete útočiště, které právě potřebujete. Budete se cítit skvěle, přijeďte to vyzkoušet. Už po první noci pocítíte sílu Feng shui na vlastní kůži.