Kde nás naleznete

Hotel Amarilis se nachází ve Štěpánské ulici v historické části Prahy, jen pár minut chůze od Václavského náměstí, Národního muzea, Karlova mostu spojujícího Staré Město s Malou Stranu a Pražským hradem.

Hotel je snadno dostupný z Hlavního nádraží, z pražské magistrály a nachází se pouhých 15 km od mezinárodního letiště Václava Havla.

Jak se k nám dostanete

Městskou hromadnou dopravou

Stanice Metra Můstek (linky A, B) – východ Václavské náměstí / Vodičkova, nebo tramvajová zastávka Václavské náměstí – pokračujte po Václavském náměstí v pravé části směrem k Národnímu muzeu, po cca 50 m zabočte vpravo do ulice Štěpánská a pokračujte nahoru, po cca 250 m na levé straně se nachází hotel Amarilis.

Stanice Metra Muzeum (linka C) – východ Václavské náměstí, vydejte se po levé straně směrem dolů od Národního muzea, odbočte vlevo do 3.ulice (Štěpánská), která vede k Václavskému náměstí . Pokračujte směrem vzhuru a cca po 250 m na levé straně ulice naleznete hotel Amarilis.

Spojení MHD v Praze naleznete na www.dpp.cz

Automobilem

Z dálnice D1/ ze směru Brno:

Pokračujte po 5. května, Nuselský most, Legerova, odbočte vlevo do ulice Žitná, dále pak vpravo do ulice Štěpánská

GPS: Latitude: 50.078058 | Longitude: 14.425357

Parkování

Parkováni je možné v hotelové garáži nebo před hotelem. Poplatek je 26 EUR / noc. Rezervace je nutná. V případě plné obsazenosti je možno využít jiná zařízení. Neváhejte prosím proto kontaktovat naši recepci a do poznámky u rezervace uveďte parking.

Z letište Václava Havla, nebo Hlavního nádraží

Městskou hromadnou dopravou:

Z letiště: Stanice Terminál 1 a Terminál 2 autobusem 119 do stanice Nádraží Veleslavín, dále pak Metrem (linka A) do stanice Můstek, nebo také autobusem 100 do stanice Zličnín, dále pak Metrem (linka B) do stanice Můstek

Z Hlavního nádraží: Metrem do stanice Muzeum, nebo tramvají číslo 9 do stanice Václavské náměstí

Hotelové taxi

Rádi Vám zajistíme pohodlný odvoz z letiště Václava Havla a zpět, nebo z Hlavního nádraží. Pro rezervaci neváhejte kontaktovat naši recepci